חווית בריאות

תגובות של מטופלים

מה אנשים כותבים עלינו?

על "הקוסם מנהריה" לפני כשבועיים נתקפתי בכאבי תופת (ואני לא מגזים) בירך שמאל, המצב והכאבים הובילו אותי פעמיים לחדר מיון ואפילו נעלצו להזריק לי מורפיום לשיכוך כאבים (לא עזר). אחרי שנשללה האפשרות שמדובר בפקקת המסקנה הייתה שמדובר בפריצת דיסק! לא הזריקה ושום משכחי כאבים לא עזרו והסבל היה ברמות שקשה אפילו לתאר.. עד שהגעתי ל"קוסם" המדובר דורון מן העוסק ברפואה סינית. ותאמינו לי הוא פשוט הקים אותי חזרה על הרגליים תוך טיפול אחד והיום אחרי טיפול ששני אני ממש בן אדם חדש. אין מילים לתאר את ההקלה ואת המקצועיות הנפלאה שלו, שלא תזדקקו אבל אם חלילה תהיה לכם בעיה זכרו את השם דורון מן. ומכאן אני שולח לו גם אלף תודות על היחס ועל הטיפול המסור והמקצועי.
מורדי רון
מטופל - פריצת דיסק
לדורון, תבורך במטופלים דורון. הגעתי אלייך עם כאבי גב שהקרינו לי לרגליים ( אישיאס) והקשו עליי את ההליכה והשינה. מספר טיפולים בדיקור שממש לא כאב וכוסות רוח שהותירו סימנים אך לקחו את הכאב והחזירו לי את איכות החיים והשינה. אז תודה ענקית על הטיפול המקצועי ובעיקר על התוצאה הנהדרת!
ירדנה תמיר
מטופלת - כאבי גב
אני טלי, אני בת 26 נשואה ואמא לילד בן שנתיים.. אני אספר בקצרה איך חניתה המטפלת האדירה היא חלק ממני. אחרי החתונה אני ובעלי עברנו נסיונות כושלים בכניסה להריון, הכעסים והמתחים עלו. בכל חודש מחדש נכנסתי למאין דיכאון פנימי עמוק עם המון שאלות מסביב של למה? איך זה לא הולך? כולם כן ורק אני לא? ממש המון דאגות הצטברו בתוכי.. וכך זה נמשך כמעט שנתיים! 20 חודשים של "סבל", כאב, אי הצדקה למה שקורה בעצם. את כל הבדיקות הקיימות עברנו והממצאים הראו כי הכל תקין! בסופו של העניין הובהר לי כי רמת המתח בגופי והלחץ הפנימי וכמובן כל הדיכאונות ששריתי בו לא בדיוק מועילם לנסיונותיי להיקלט להריון. הכרתי בחורה מדהימה, אישה משיכמה ומעלה. ואכן זו חניתה מן רפלקסולוגית בחסד! מיד ריאתי בעיניים שלה משהו מיוחד, משהו טוב כזה שלא ניתן להסביר במילים. הרגשתי צורך לספר לה על מה אני עוברת והיא סיפרה לי על הטיפול שהיא עוסקת. כל הזמן ניסינו לקבוע מפגש לטיפול אצלה וזה לא התקיים. הייתי כל כך במתחים שלא הצלחתי לעשות שינויים. כנראה הגוף כבר היה מקובע לכאב שלי, עד שבסופו של דבר התעלתי על עצמי, והתחלתי אצלה סידרת טיפולים בקליניקה המדהימה שלה, שרק נכנסים לתוכה כבר מרגישים אחרת! רוגע, שלווה, אווירה נעימה.. חייכתי, הייתי שלווה.. חניתה התחילה לטפל בי ברפלקסולוגיה. שלב אחר שלב, קודם כל להורדת המתחים ופשוט להרגיע את הנפש, את הנשמה, להכין את הגוף כמו שאומרים, לקראת שינוי גדול שזה הריון.. לאחר מכן התמקדה בטיפול כל כך מסור ואהוב ישירות לרחם שלי. פלאי פלאים קרו לי. הגוף נרגע "ניקתה" לי את הרחם בהשתקפותו בכף הרגל שלי. עבדה איתי בעוד כמה שיטות מדהימות הקשורות לפריון.. תוך כדי המפגשים איתה הייתי אצל רופא הנשים שלי שאמר לי לבצע בדיקה אחרונה משמעותית של צילום הרחם, בו נוכל לדעת יותר למה העיכוב. ואכן הממצאים הראו כי חצוצרה אחת שלי סתומה לגמרי והרופא קבע שכך לא אוכל להיכנס להריון. אלא אם כן אעבור ניתוח בהרדמה מלאה לפתיחתה! הייתי כל כך שלווה מהטיפולים של חניתה שאמרתי לא! אני לא עוברת שום ניתוח! אני אכנס להריון בצורה הטבעית ביותר, והוא שלל את דבריי. אך עמדי על שלי והלכתי.. בדיוק בסיום סדרת הטיפולים שלי אצל חניתה(שזה חודש אחד לאחר שהרופא המליץ על ניתוח), התבשר לנו כי אני בהריון!! וואוו אין לי איך לתאר את עוצמת הרגש שעברנו אותו הרגע. חניתה אישה מופלאה, הטיפול בלי שום ספק מרגיע, מוריד לחצים, מנקה אנרגיות ירודות וגורם לגוף פלאים!! הייתי חייבת לשתף אתכם. תודה! מומלץ באהבה גדולה ובחום לכל אדם בהקשר לכל תחום בחיו.. אוהבת אותך אישה יקרה!
טלי ינקוביץ'
מטופלת - פיריון, הריון ולידה
לכל המעוניין! ברצוני לשתף אתכם בחוויה מדהימה שזכיתי לה כשפגשתי איש מדהים ואשיות מקסימה. כשהתוודעתי אל הטיפולים שהוא ביצע למעני. אם בטיפול פיזי ואם בטיפול נפשי לא הייתה בעיה בה נתקלתי ושדורון לא עזר לי. לא כל יום פוגשים אדם כזה. ישר כח דורון יקירי, המשך כך! כי אתה נכס לאומה!
פרח לבנה
מטופלת
נפלה בחלקי הזכות לכתוב כמה מילים חמות על חניתה ודורון. את האמת שזה פשוט, אני תמיד חוזר! זה סוג של בית שמזמין אותך אליו ומקבל אותך באהבה. אני תמיד חוזר, עושה סדרה של טיפולים שעוזרים לי, יוצא בחזרה לדרכי וחוזר לאחר תקופה. הרבה אנשים יודעים לעשות טיפולים. מעט הם אלו שיודעים לקבל אותך, לעטוף אותך ולהעניק לך כל כך הרבה כמו חניתה! זה לא רק הטיפול המקצועי, זה לא רק הרוגע, זו האנרגיה החיובית והמאוד מלטפת. חניתה ודורון הם אנשים מיוחדים. הם מקרינים משהו מאוד טוב(במובן הכי נכון והכי בסיסי של המילה). תמיד נעים לבוא, תמיד נעים לשים את הראש ולגלות שאתה מכיר את המקום והמקום מכיר אותך, מקבל אותך. נעים לפגוש פעם ופעם נוספת את הסבלנות ואת החום האנושי שקיימים בשפע אצל חניתה ודורון. כמו שאמרתי: זה פשוט - אני אחזור עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם.. תמיד! תודה!!
שרון
מטופל
לכל הסובלים מכאובים ותכלואים! אני מבקש להביא לידיעתכם כי יש מזור ותקווה למכאובים. אחרי שנים של סבל מכאבי גב ויתר לחץ דם, סוכרת וקשיי הליכה, הגעתי לדורון מן מנהריה. מטפל בשיטת הרפואה הסינית בהמלצת רופאת המשפחה מקופת חולים מכבי. אחרי שישה טיפולים בידיו האמונות של דורון, היום אני מאוזן בסוכרת, בלחץ הדם ובעיקר אני יכול ללכת וסובל הרבה פחות מכאבים. אני מבקש להודות לו ולשבח את מקצועיותו וממליץ בכל פה להשתמש והלעזר בשירותיו הטובים. בברכת בריאות טובה לכולם.
יוסף מילגרם
מטופל - כאבי גב, יתר לחץ דם וסוכרת
לחניתה מפני שאנחנו עומדים מול פרידה כלשהי, הרגשתי צורך לכתוב לך מכתב שיסכם את החוויה שלי איתך. למען האמת, דיי חששתי לפני הפגישה הראשונה בניינו, כי לא ידעתי מה מצפה לי וגם מפני הנסיונות הקודמים שלי עם רפלקסולוגים אחרים. אבל כבר בהתחלה הייתה אווירה שונה. ברגע הראשון שנכנסתי לקליניקה שלך הרגשתי מאין אווירה שמיימית של משהו מוכר, כמו שנזכרים בטעם של מאכל אקזוטי שאכלת לפני שנים רבות, ולפתע הועלה טעמו הבלתי נשכח. בסופו של דבר הבנתי שביתך היה מוכר לי מחלום ישן שחזר על עצמו כמה וכמה פעמים. השער הנמוך והכלבים הנובחים, השביל הצר, הכל היה כביכול כבר מוכר וידוע. בפגישה הראשונה שלי איתך היה לי ברור דיי מהר שאיתך יהיה לי אחרת. האנרגיות שלך שידרו אחרת, לא יהירות, לא ביטחון מופרז וללא שום אגואיזם. היית רגועה, קשובה, אמיתית ומוכנה לעזור. היה לך כל מה שהיה צריך להיות במטפלת. באתי אלייך כשכולי הייתי במצב דיי גרוע, הקשיים שלי מנעו ממני לתפקד, לחיות בצורה נורמטיבית. היו לי המון חששות והמון דברים שלא הכרתי בעצמי. בין היתר את הפחדים שלי, הרצונות שלי, היכולת שלי ומה הבעיה שלי. כשהתחלנו את הטיפול הרגשי באנרגיות שלך, היה לנו חיבור מופלא. אני ראיתי חוויתי והרגשתי שיש לנו כל מה שצריך להיות בין מטפל ומטופל. פתיחות, אמינות, קשר טוב, שיתופיות ודו שיח הדדי. המצב שלי השתנה מעת לעת והשתפר מרגע לרגע. נכון, היו עליות וירידות אבל בסך הכל היה שיפור אדיר! ממך קיבלתי המון, קיבלתי את כוחי בחזרה, את היכולת שלי לתפעל בצורה טובה יותר כמו בעבר, שמחת חיים, רוגע, נוחות, ידע, רוחניות, חיזוק של תכונותיי הטובות, עזרת לי לראות את עצמי והכי חשוב החזרת לי את האמון בעצמי. גם אם עכשיו אני לא במצב הטוב ביותר, ההשפעה שלך עליי נתנה לי רבות. אחרי כל מה שעברנו יחד כמטופל ומטפל אני רק יכול להגיד מילה אחת: תודה! תודה על כל מה שמתת ועל החוויות הללו. אני מקווה לשמוע ולראות אותך עוד. אני בטוח שזאת רק ההתחלה של משהו חדש בחיים. את יכולה להיות בטוחה ששמך יתנוסס אצלי לחיוב ושתמיד אזכור אותך ואת הטיפולים שעברתי אצלך. אני מאחל לך עוד שנים של עשייה, הצלחה וכמובן את כל הדברים הברורים: אושר, בריאות והרבה שמחה! שוב תודה רבה רבה רבה!! עזרת לי המון!
נ . ח
מטופל - רגשי